Paslanmaz Bayrak Direği Üretimi

Paslanmaz Bayrak Direği

Üretimini yaptığımız paslanmaz bayrak direği şehitlikler, mezarlıklar, kamu binaları, devlet daireleri, okullar, fabrikalar, sağlık kuruluşları ve firmalar gibi bir çok kullanım alanına sahiptir. Biz Türkler olarak çok değer verdiğimiz ay yıldızlı bayrağın göklerde dalgalanmasına önem gösteririz. Yaptığımız işin o bayrağın gölgesinin altında olması bizim vatanımıza ve bayrağımıza olan bağlılığımızı gösterir.

Biz de bunun önemini bilerek çıktığımız bu yolda;

  • Bayrak Direği için geliştirdiğimiz sitemler ile bayrak direğini şık ve kullanışlı bir hale getirdik.
  • Geliştirdiğimiz sistemler maliyeti düşürdüğü için bayrak direğinin çok uçuk fiyatlarda satan firmaların karşısına uygun fiyatlı, kaliteli ve kullanışlı bayrak direklerimiz ile rekabete girdik.
  • Türkiye’nin her yerine yaptığımız gönderim ile her konumda bu bayrak direklerinin kullanılabilmesini sağladık.
  • Ödemelerin online web sitemizde satın alınmasını, satın alırken kredi kartı kullanabilmesi sağlayarak ödeme kolaylığını getirdik.

Paslanmaz Bayrak Direği Malzemesi

Paslanmaz bayrak direği malzemesi 304 kalite paslanmazdır. Bayrak direğinin malzemesinin kaliteli olması bayrak direğinin uzun yıllar kullanılabilmesini sağlar. Uzun yıllar paslanmayan bu direkler böylelikle işlevini  kaybedene kadar şık bir görüntü sağlamaya devam edecektir.

Paslanmaz Bayrak Direği Sistemi

Paslanmaz bayrak direğinde sonsuz tepe döner, halat sarma mekanizması, bayrak çubuğu, bayrak boncuğu kullanılmaktadır.Sonsuz tepe döner bayrağın rüzgar yönüne doğru dalgalanmasını sağlayarak bayrağın direğe dolanmasını engeller. Burada bayrak çubuğunun da etkisi vardır. Bayrak çubuğu bayrağın direkten ayrılmamasını sağlar. Halat sarma mekanizması ile bayrağı aşağı ve ya yukarı kolaylıkla çıkarıp indirebiliriz.

Oluşturduğumuz bu sistem bayrak direğinin kullanışını arttırmaktadır. Ayrıca bayrak direği halatında kullandığımız çelik halatın kalitesi kopmaları engellemekte ve ekstra bir külfet çıkarmamaktadır.

Paslanmaz Bayrak Direği Montajı

Paslanmaz bayrak direği montajı oldukça basittir. Size ücretsiz olarak verdiğimiz ankrajı beton zemine gömerek bayrak direğini 4 adet tijin üzerine oturttuğumuz bayrak direğini somun ve pul geçirerek sıkıyoruz. Bu basit montajı herkes yapabilir. Bu montaj kolay olmasının yanında ankraj betona gömüldüğü için oldukça sağlamdır.

Bayrağı Ne Zaman İndirmeliyiz?

Fırtınalı havalar da ve çok şiddetli yağmurlu havalarda paslanmaz bayrak direğimizde ki bayrakları indirmemiz gerekebilir. Çünkü bu fırtınalara evler, çatılar, ağaçlar dayanamazken bayrak direğinin bu fırtınalara dayanmasını beklemek doğru bir davranış olmaz. Fırtınalı havalarda bayrağın sert dalgalanması bayrak direğini sallayacak ve hasar verecektir. Bayrak direğinin sallanması normal bir durumdur çünkü direk sallanmaz ise ortadan kırılabilir. Bu durumları yaşamamak için bayrağımızı fırtınalı havalarda indirmeliyiz.

Yorum yapın